Volledige uitslag BALK TOPfestival 2019 per competitie

Overall winnaar van de Bert Eerden Trofee

The BasZment

  • The BasZment plaatst zich direct voor de finale van het Nederlands Koor Festival (NKF) op 6 juni 2020
  • The BasZment plaatst zich direct voor deelname aan de Champions Competition van de World Choir Games (Vlaanderen, 2020).

Grote groepen TOPklasse

  1. Popkoor Repeat***
  2. Zanggroep Spirit***
  3. Vocal Group Jade
  4. Song & Relation
  5. Vocal Group Route Sixteen
  6. Mainport Barbershop Singers

*** (direct geplaatst voor Grote groepen TOPklasse in 2021)

Grote groepen 1e klasse

  1. Lamusa***
  2. Switch***
  3. The New Voices
  4. Popkoor EPIC
  5. Popkoor Koffer
  6. Hatikwa

*** (direct geplaatst voor Grote groepen TOPklasse in 2021)


Middelgrote groepen TOPklasse

  1. The BasZment***
  2. Sibbe***
  3. Vocal Group Close-Up
  4. Leeuwenhart
  5. Divina Close Harmony
  6. Be Sharp!
  7. VOÏSZ Vocal Projects
  8. Vocal Group Pitch Control
  9. The Amsterdam Vocals
  10. Tous les Oiseaux d'Europe

*** (direct geplaatst voor Middelgrote groepen TOPklasse in 2021)

Eervolle vermelding voor Divina Close Harmony

Middelgrote groepen 1e klasse

  1. XXL***
  2. Bladgoud***
  3. VOIX
  4. Fusion
  5. Bluebird Voices
  6. TONY
  7. Zinge! Teens
  8. Jammin'

*** (direct geplaatst voor Middelgrote groepen TOPklasse in 2021)

Middelgrote groepen 2e klasse, ochtend

  1. Vocal Group Utrecht***
  2. EigenWijs
  3. Blueprint
  4. Flevox
  5. Playground
  6. Stacked

*** (direct geplaatst voor Middelgrote groepen 1e klasse in 2021)

Eervolle vermelding voor Playground

Middelgrote groepen 2e klasse, middag

  1. SONAR***
  2. Ratatouille
  3. Half Past Nine
  4. Koorbizniz
  5. Little Black Dress
  6. Estrellas
  7. Voice Over

*** (direct geplaatst voor Middelgrote groepen 1e klasse in 2021)


Kleine groepen TOPklasse

  1. GENTL***
  2. Rumor has it!***
  3. Fuse
  4. Ambrosia a capella
  5. Waves
  6. VIVID
  7. The Jump
  8. Kaleidoscope

*** (direct geplaatst voor Kleine groepen TOPklasse in 2021)

Kleine groepen 1e klasse

  1. VPS KeK***
  2. Fluitenkruid***
  3. Men2B
  4. Jane Do
  5. At Random
  6. SingerG
  7. Natural Blend Quartet

*** (direct geplaatst voor Kleine groepen TOPklasse in 2021)

Kleine groepen 2e klasse

  1. Còig Project***
  2. @Noon***
  3. Vice Versa
  4. Jazzn
  5. DivaPower
  6. Stop Talking

*** (direct geplaatst voor Kleine groepen 1e klasse in 2021)


isla® arrangeerprijs

  • Arrangeur: Tim Quak
  • Nummer: Living
  • Gearrangeerd voor: VOÏSZ Vocal Projects
  • Originele uitvoering: Bakermat